Zarabianie24.net jest w trakcie przebudowy. Do końca listopada 2014 mogą występować problemy z przeglądaniem serwisu. Przepraszamy.

ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam

Marzec 29, 2011 napisany przez  
Artykuł w kategorii Płatne maile i linki, Wypłacają

clixsenseClixSense.com to program istniejący i przede wszystkim wypłacający od 2007 roku. Właścicielem ClixSense.com jest Jim Grago. Program zarejestrowany jest jako firma w Stanach Zjednoczonych. Przed długi czas ClixSense.com nie było doceniane, głównie z powodu wysokiego minimum $20 wypłacane tylko za pomocą czeku bankowego(opłata aż $7!). W marcu 2011 roku zostało wprowadzonych wiele zmian na lepsze. Minimum do wypłaty zostało obniżone o połowę, a w opcjach wypłat pojawiły się popularne PayPal i AlertPay. Znakomity 8-poziomowy system poleconych i zwiększona ilość płatnych klików spowodowały, że tydzień temu postanowiłem się zarejestrować i bez wahania kupić niezbyt drogie konto premium. Dlaczego bez wahania? To w dalszej części artykułu :)

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w ClixSense.com

Podstawowe informacje

Konto standard(darmowe)
– za klik otrzymujesz $0.01(micro-ads: $0.001)
– ilość reklam 4-7(w zależności od szczęścia)
– 1 poziom poleconych: 50% od wartości klików poleconych + $2.00 za każdy zakup konta premium przez Twojego poleconego
– brak limitu poleconych

Konto Premium(koszt $14.95/rok)
100 reklam po $0.01 do wyklikania dostępnych zaraz po zakupie konta premium
– za klik otrzymujesz $0.01-$0.05(+ micro-ads warte $0.001)
– zwiększona liczba reklam do wyklikania poprzez tzw kliki premium(gwarantowane 4 kliki po $0.01 dziennie)
– prowizja 100% zarobków poleconych
– dodatkowo $0.25 za każdego poleconego na 1 poziomie, który zarobi pierwszy $1
– brak limitu poleconych
– otrzymujesz 8 poziomową strukturę poleconych

Największym atutem ClixSense.com jest fakt, że po wykupieniu konta Premium posiadasz 8 poziomową strukturę poleconych, która w przypadku zakupu ulepszonego członkostwa przez Twojego, bezpośredniego poleconego na 1 poziomie da Ci $2. Dodatkowo za ulepszenia kont kolejnych poleconych do 8 poziomu otrzymasz po $1.

Poniżej przedstawiam przykład przy założeniu, że zdobędziesz tylko dwóch poleconych, którzy zakupią konto Premium: clixsensee

Konto Premium nie jest zbyt drogie. Jego koszt to $15 za rok czasu, dla porównania w podobnych programach NeoBux, czy OnBux takie konto kosztuje $90.

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w ClixSense.com

Rejestracja w ClixSense.com

Proces rejestracji nie jest zbyt skomplikowany. Aby zarejestrować się w ClixSense.com kliknij w powyższy link który przeniesie Cię na stronę główną następnie poszukaj w prawym górnym rogu „Sign Up” i wybierz „Sign Up For Free”: reg_clixsense

Następnie wypełnij formularz według wzoru: rejestracja-clixsense

Po kliknięciu „Create account” na nowej stronie pojawia się informacja o możliwości zainstalowania toolbara. Jest on niemal identyczny jak w przypadku programu LogiPTC.

[tip]Polecam zainstalowanie malutkiego paska tzw toolbara w przeglądarce. Będziesz informowany na bieżąco o nowych reklamach.[/tip]

zaraz-po-rejestracji-1

Kliknij „Free Download” i postępuj zgodnie z dalszymi wytycznymi. W razie napotkanych problemów napisz pod artykułem. Służę pomocą :) Po instalacji, toolbar będzie wyglądał u Ciebie podobnie jak u mnie:toolbar-clixsense

Ostatnim krokiem rejestracji w ClixSense.com jest potwierdzenie swojego adresu e-mail. Sprawdź swoją skrzynkę i kliknij w link aktywacyjny znajduący się w wiadomości od ClixSense.com.

Zarabianie w ClixSense.com

Zarabianie w ClixSense.com sprowadza się do klikania w reklamy oraz polecania programu znajomym. Dostępne reklamy znajdziesz po zalogowaniu w dziale „View Ads”. Jeżeli zainstalowałeś sobie wcześniej toolbar to będziesz informowany o nowych reklamach za pomocą „My Clix Ads”.

Narzędzia do promocji programu, czyli do zdobywania poleconych znajdziesz w dziale „Affiliates” —> „Banners”.

Codziennie 50 szans na wygranie $5.00 w ClixGrid

ClixGrid to gra dzięki, której możesz wygrać od $0.10 do $5.00. Codziennie otrzymujesz 50 szans. Gra polega na klikaniu pikseli obrazków. Osobiście jeszcze nic nie wygrałem, ale kiedy coś „ustrzelę” to dam informację. Grę znajdziesz po zalogowaniu na konto w dziale „ClixGrid” —> „Play the Game”. Życzę Ci dużo szczęścia! clixgrid

Zakup konta premium

Na początku artykułu wspomniałem, że zakupiłem bez wahania konto premium na rok czasu, za które zapłaciłem $14,95. Dlaczego bez wahania? Przeliczyłem i doszedłem do wniosku, że to bardzo opłacalna inwestycja. Przyjrzyjmy się.

1. Kupując konto premium otrzymujesz na start ponad 100 reklam do wyklikania od zaraz co daje Ci ponad $1.oo. 101-linkow-po-zakupie-premium

2. Rok ma 365 dni. 365 dni *4 reklamy po $0.01 = $14.66. Policzyłem tylko gwarantowane reklamy, codziennie drugie tyle pojawia się jako dodatkowe. W tym momencie już otrzymujesz zwrot inwestycji $1.00+$14.66=$15.66, czyli dokładnie +$0.71 na plus.

Dodatkowo:

3. Bonusy po $0.10 za każdego poleconego na 8 poziomach! Z powyższego screena gdzie podany jest szacunkowy zarobek przy poleceniu tylko 2 osób za same zapisy ludzi z kolejnych poziomów otrzymasz 510*$0.10, czyli $51.00.

4. Oprócz bonusu $2.00 za ulepszenie konta poleconego na pierwszym poziomie jakie oferuje ClixSense.com już przy standardowym koncie, to dodatkowo będziesz otrzymywał po $1.00 za ulepszenia poleconych na kolejnych poziomach aż do poziomu 8! Powyższy przykład(patrz screen z akapitu „Podstawowe informacje”) zakłada, że polecasz tylko 2 osoby, które dokonają zakupu konta premium. Te dwie osoby jeżeli polecą kolejne dwie, które zakupią konto premium i tak dalej… aż do 8 poziomu to TY otrzymasz z bonusów aż/tylko $512. Zarobek w ClixSense.com jest nieograniczony.

Podsumowując myślę, że się bardzo opłaca dlatego bez wahania kupiłem konto premium. Jeżeli jesteś początkujący i nie wiesz zbytnio o co chodzi z poleconymi i poziomami poleconych zapraszam do specjalnego artykułu, które wyjaśnia te terminy: System poleconych, czyli: poleceni, poziomy poleconych i linki polecające.

Wypłata

Minimum do wypłaty w ClixSense.com to $8 na konto AlertPay, PayPal i $100 czekiem(opłata $2.00). Początkowo minimum może wydawać się dość wysokie, ale zważywszy na liczne bonusy, które wymieniłem powyżej uważam, że jest prawidłowo  dostosowane do panujących warunków.

Aktualnie minimum na konta PayPal jest obniżone do $8. W przyszłości ma się pojawić opcja wypłat także na konta Liberty Reserve.

Rejestruję się i zaczynam zarabianie w ClixSense.com


Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie ClixSense.com napisz pod artykułem. Jak zawsze służę pomocą :)

Nasze wypłaty

O autorze artykułu...

Kamil Kulawiec – napisał 85 artykuły/ów na rzecz bloga Zarabianie24.net.

Zarabianiem przez internet interesuję się od 2006 roku. Przez te lata próbowałem różnych metod, tworzyłem strony i zdobywałem doświadczenie. Moja specjalizacja to afiliacja. Z zawodu jestem technik informatyk, a aktualnie studiuję na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.

Podziel się:
 • Śledzik
 • Wykop
 • Facebook
 • Twitter
 • Gadu-Gadu Live
 • del.icio.us
 • Digg
 • Flaker
 • Reddit
 • Blip
 • Co-Robie.pl
 • Kciuk.pl
 • MySpace
 • Grono
 • Google Bookmarks
 • Google Buzz
 • Yahoo! Buzz
 • Forumowisko
 • Mój biznes
 • Yahoo! Bookmarks
 • Dodaj do ulubionych
 • email
 • PDF
 • Drukuj

Komentarze

27 Użytkowników Zostawiło Komentarz w “ClixSense.com – zarabianie na klikaniu reklam”
 1. Osobiście to jestem strasznie sceptycznie nastawiony do tego typy zarobków. Wszystko chyba przez to, że sam kiedyś się tym zajmowałem ale niestety w niewypłacalnych firmach. Dlatego dziś zarabiam zupełnie inaczej. Mam nadzieje, że wiarygodność przez te 2-3 lata się poprawiła i już nie naciągają ludzi tak jak mnie kiedyś :)

  Pozdrawiam
  Jakub Ziółkowski

  • W dalszym ciągu jest dużo programów, które naciągają i nie wypłacają zgromadzonych środków. Wśród nich znajdują się też programy, które są rzetelne u mogą się pochwalić dużą ilością zrealizowanych wypłat. Clixsense istnieje już 5 lat. Do tego czasu wypłacają bezproblemowo. Zawsze w poniedziałki :)

   Dodatkowo został zmniejszony próg wypłaty do $8.00.

   Wkrótce dodam kolejną porcję dowodów wypłat.

   Pozdrawiam i polecam.

 2. Paweł pisze:

  Wszystko pięknie ale:
  mam członkostwo premium, mam bezpośrednich poleconych którzy ładnie klikają ale nie mają wykupionego premium. Czy otrzymam dochód z niższych poziomów bo obecnie moi bezpośredni polecenie nie wykupili członkostwa premium i mimo , że wyświetla się , że ich poleceniu na poziomie drugim są aktywni to ja nic z tego nie mam, nwet nie wyświetla się ile wyklikali na 2 poziomie

  • Paweł,
   Prowizję za kliki otrzymujesz tylko z 1 poziomu. Jeżeli posiadasz konto premium to dodatkowo otrzymujesz $2 za upgrade poleconego na 1 poziomie i po $1 za upgrade każdego poleconego na poziomach 2-10

 3. Err pisze:

  Witam.
  Informacje tutaj są chyba trochę nieaktualne?
  Raczej nie zgadza się informacja o 50- i 100-procentowej prowizji za poleconych. Zapewne 20- i 40-. Nie widzę też żadnej informacji o $0.1 za poleconego i tego, że polecony, za którego chcemy dostać $0.2 (20 reklam klikniętych), musi być bezpośredni.
  Oczwiście mogę się mylić, ale takie informacje są na stronie:
  http://www.clixsense.com/en/My_Account-Premium_Account
  Ale ogólnie stronka fajna, premium tanie, może nawet wykupię.

 4. maciej pisze:

  CONGRATULATIONS!
  You have just won $0.10!

  takie coś powinno sie pojawić gdy sie wygra ;) Ale moim zdaniem 15 $ to dość dużo…

  • Gratulacje :) i powodzenia na przyszłość!

   maciej, minimum $15 dużo?
   Mam dobrą informację,
   od niedawna minimum do wypłaty zostało zmniejszone do tylko $8.

   Chyba nawet dzisiaj wezmę się za aktualizację artykułu ;)

 5. Barbara pisze:

  czy jest nadal wypłacalny???

 6. Tomasz pisze:

  Tak, cały czas wypłacalny. Słyszałem, że jest to jeden z programów w które warto zainwestować. Sam się zastanawiam, jak myślicie?

  • Tomaszu,
   Przeczytaj akapit „Zakup konta premium” pkt 1.

   Inwestycja zwraca się nawet kiedy kupujesz konto premium i później rezygnujesz z promowania Clixsense. Z samych klików wychodzisz na +. Dodatkowo istnieje nieograniczona możliwość zarobku z promowania :)

 7. Pablo pisze:

  Ja zainwestowałem i nie żałuje. Już inwestycja się zwróciła a na czysto jestem ponad 30$ :)

 8. Robert pisze:

  Ja się wczoraj zarejestrowałem zapłaciłem 14,95$ za premium i walczę sobaczymy jak to będzie. Tak czy inaczej widać ze się coś dzieje kasa rośnie.
  Zapraszam – [wyedytowano]

 9. MaRCIN pisze:

  siemka mam pytanie czy trzeba miec 18 lat?

 10. superbastiano pisze:

  Gdzie jest opcja wypłaty i jakie minimum bo na jakims innym forum czytalem ze 2 $ Pozdro.

  • Po zalogowaniu klikasz na swój login i obok „My Balance” po uzbieraniu minimum masz opcję „Cashout”, czyli wypłata. Minimum do wypłaty dla standard użytkowników to $8.00.

 11. Paweł pisze:

  Ja tam Radzę klikać ”Taks” tam można zarobic 3 centy w poltorej minuty :)
  Jak ktoś by mógł pomóc to proszę o zarejestrowanie się z mojego linka.
  Nic na tym nie stracicie a mi to się bardzo przyda ;)

 12. Adam pisze:

  A zauważyliście, że ten Pan, to właśnie zarabia na tym, że wy to czytacie? Ma kolega sposoby.

  Pozdrawiam

 13. Kasia pisze:

  Zupełnie nie rozumiem idei. Klikam, oglądam i gdzie jest mój cent? Proszę o wytłumaczenie.

  pozdr

 14. Daniel pisze:

  Nie wiem dlaczego, ale serwis nie przypisuje mi zdobytych poleconych ;/ Kupiłem płatne zapisy w sejfiku, ale niestety wydana kasa poszła na marne. Administracja Clixsense twierdzi, że wszystko jest w porządku, ale kilkanaście osób twierdzi, że się zapisało, a na moim koncie żadnej osoby. Szkoda gadać…

 15. darek pisze:

  sorki mam tam konto clixsense.com jak je usunoc na zawsze zeby go nie bylo wiecej

 16. Ewa pisze:

  Witam,co się dzisiaj dzieje z Clixsense.com nie mogę od samego rana się zalogować ani nie pokazuje mi się strona buxa.
  Pozdrawiam ewunia57

 17. Dorota pisze:

  Proszę napisać czy muszę mieć zweryfikowane konto PP, ponieważ zleciłam wypłatę ponad tydzień temu i nie doszły pieniądze, dodam że konto PP nie jest zweryfikowane. Co mogę zrobić żeby odzyskać pieniądze i np przeznaczyć na reklame w clixsense? Jeżeli nie będę mogła wypłacić.

 18. Bartosz pisze:

  Witam bardzo ciekawy opis ClixSense na pewno rozjaśnił paru osobą nie jedno. Ci co maja wątpliwości polecam sprawdzić CS na pewno się mile zaskoczą.

Zostaw Komentarz Poniżej

Napisz nam co myślisz lub zadaj pytanie...
jeżeli chcesz, aby było widoczne Twoje zdjęcie wraz z komentarzem, dodaj je na gravatar!

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dowody wypłat z ostatnich tygodni [1/2011]

Na początku chciałbym przedstawić jeszcze dwa zaległe ze stycznia potwierdzenia otrzymania wypłaty z 20dollars2surf.com oraz PrzeczytamWszystkich.pl. Wypłatę z 20dollars2surf zleciłem...

Zamknij